Caut romani talentati

Se pare ca noi romanii suntem mai rusinosi ca membrii de prin alte parti ale lumii. Tindem sa ne plimbam pe forumuri, citim tot ce misca dar foarte rar comentam. Si eu sunt la fel (▰˘◡˘▰)
Cu riscul de a posta un topic inutil si care (foarte probabil) va ramane fara raspuns, imi iau inima in dinti si ma arunc: Cu totii stim, am vazut si am admirat paginile in engleza ale diferitelor canale - fie ele de muzica, filme, drame coreene, filme japoneze si asa mai departe. Sunt convinsa ca avem pe-aici, prin lumea magica ce poarta numele de Narnia….ahem, adica Viki, romani mai mult decat priceputi la Photoshop. Eu caut de ceva timp (╥﹏╥) o astfel de persoana, cineva care poate si care vrea sa faca niste pagini frumoase in limba romana. Help!

2 Likes

Daca nu-ti raspunde nicio persoana cu talente ascunse in Photoshop, incearca Photoscape sau niste tutoriale pentru Photoshop.
Gasisem un tutorial bun pentru colorat… dar cu formatarile calculatorului meu… nu mai stiu de unde era. O singura data am incercat si eu Photoshop-ul si uite ce a iesit:

Am si eu niste programele de editat si m-am mai jucat cu ele ca sa “infrumusetez” paginile pe care le moderez, dar vreau totusi ceva profesional…Daca as avea timp, poate ca m-as ocupa mai serios de asta, dar n-am :frowning:

Timpul e problema si la mine. Eu foloseam Ulead Photo express pentru a crea niste pagini si am luat coduri de culori pentru fundal. Un photoshop ar fi ideal. Din cate am inteles morwena il detine. Contacteaz-o pentru ca s-ar putea sa nu fi vazut acest topic. Toate cele bune!

Paginile tale (danylor) sunt minunate, pacat ca nu ai timp.

Asta este… dar totusi, sa stii ca photoshop-ul e mult mai profesional. Poti face minuni, cu acest program lucreaza designerii pentru main english pages.