[Játék] Melyik sorozat lehet ez?

Jó, akkor elárulom, Bad Guy.
De most te írj új fejtörőt, Szandra!

JaJ-JAJ!!! Nem írtam fejtörtőt… most törhetem a fejem, hogy mi legyen :slight_smile:

“Ha a bocsánatkérés elegendő lenne, nem lenne szükség törvényekre és rendőrségre”, “Hiába festenek a tökre csíkokat, nem lesz görögdinnye”, uszoda, nyaklánc, hegedű

csak hogy egy könnyű legyen a Bad Guy után :slight_smile:

Hehe, Boys Over Flowers! :smile:

Na akkor egy kicsit nehezebb - vagy legalábbis egy kevésbé népszerű sorozatból:
szépségverseny, kozmetikai cég, kis mell, uzsorás gengszter, “Végül is akkor ma havazott vagy esett?”, “Szóval Versailles nem is Amerikában van?!”

Miss Korea?
Az újabb feladvány: fiatal srác, idősebb nő, egyéjszakás kaland, terhesség, cipőtervezés, hamis cipők/utánzatok, Beyoncé nevű motor

Úgy látom hogy ezt senki sem tudja. Szabad a gazda… :wink:

A helyes megfejtés: I Do, I Do
Most a többieké a pálya… talán nem szeretnek játszani? Vagy még nem vették észre, hogy mi hárman milyen jól szórakozunk?

Akkor írok valamit…

Az újabb rejtvény (amiből kiderül, hogy milyen gonoszka is tudok lenni :slight_smile: )

Hades, Szépség, hacker, identitáscsere, nyomozás

Csak nem a Ghost?

De bizony, hogy az :slight_smile: Te jössz! :slight_smile:

Beszállhatok? :)) Új nézendő sorozatokat keresek, úgyhogy ez pont jól fog jönni:)

Persze Csenge! Mindannyian boldogak vagyunk, ha egyre többen vagyunk :slight_smile:

Csak koreai lehet?

szerintem mehet más is, de lehet megszaporodik a passzolom típusú válasz :slight_smile:

Akkor maradjunk Koreánál!
A rejtvény: fiatal tanárnő, 30 éves doki, 18 éves diák, autó/motorbaleset, kóma, testcsere

Esetleg a Big? :slight_smile:
Az én rejtvényem: kaszkadőr, testcsere, eső, csillogós melegítő :smiley:

Végre egy olyan, amit én is tudok… :smiley: Secret Garden?
Akkor az enyém: időugrás, reinkarnáció, tetőtér és sok sok omurice!

@colette_ Rooftop Prince
@csenge_benyei_395 Igen, eltaláltad, a Big.
A mai rejtvény könnyű lesz: 700 év időutazás, isteni gyógyító (plasztikai sebész), “Paradicsom kapuja”, Goryeo dinasztia, emberrablás

Igen, eltaláltad:)

Faith :smile:

A következő:

rock, táncprofesszor, Broadway, Natasha, 100. évforduló

Heartstrings.
Mit is írjak?
Legyen a következő: városháza, szépségverseny, polgármesternő, korrupció, intrika