[Játék] Melyik sorozat lehet ez?

Egy angol nyelvű fórumon láttam ezt a játékot, és nagyon megtetszett. A lényege: valaki ír néhány kulcsszót vagy fontos elemet egy doramából, és aki kitalálja, az is ugyanígy tesz. ^^
Pl.: olasz, étterem, főnök, aranyhal
A válasz: Pasta

Akkor kezdem: szellem, Nap, “Tűnés!”, Kingdom. (Na ez lehet, hogy túl könnyű… :blush: )

Csak nem a Master’s Sun?

Jaj, elfelejtettem a rejtvényt megadni!
Szóval: gyereksebész, autista, másság (fogyatékosság) elfogadása, gyógyítás.
Vajon melyik sorozatról lehet szó?

Good Doctor? :smile:

Észak-Korea, szívsebész, bosszú, Wonder Girls - Tell Me, első szerelem.

Dr. Stranger? Csak az első felét láttam, aztán dobtam.

Az én fejtörőm a következő: sziget, hajótöröttek, búvárnők, arrogáns nemes, szőke herceg.

Bizony! ^^ Hát őszintén mondom, hogy nem sokat veszítettél vele… :frowning:

Tamra, the Island? Még nem láttam, csak olvastam a leírást még régebben… :sweat_smile: Nem tudom, hogy ez így ér-e. :blush:

Na akkor az enyém: könnycsepp, szeretet, kóma, árulás, Időzítő, testcsere.

Kukucs, Lídia! Úgy látszik, csak ketten vagyunk, de sebaj.
Persze, hogy ér, ha nem láttad. Nekem nagyon tetszett a Tamra sziget, pedig nem vagyok a kosztümös sorozatok híve.
A megoldás talán a 49 Days lehet, bár nem láttam. Szerinted érdemes megnézni?
A rejtvény: étteremtulajdonos, cukrásznő, “duci?”, “ez jó székrekedésre, ez meg a hasmenésedre”, férfi mosdó.

Halihó! :smile:
Érdekesnek tűnik a leírás alapján a Tamra, eléggé rendhagyó sorozat lehet. Különösen a francia színésszel… :open_mouth:

Igen, eltaláltad! ^^ Szerintem nagyon jó sorozat, bár az elejét egy kicsit vontatottnak találtam, de utána alig lehet abbahagyni. Nagyon szép a története egyébként. Nekem kedvenceim közé került. :smile:

Húha, ez most kifogott rajtam… Talán a Panda And Hedgehog? Ebből csak pár jelenetet láttam, anya nézte. :smiley:

A rejtvényem: író, pszichiáter, pánikbetegség, skizofrénia, fürdőszoba-hálószoba, lakótársak.

Ez túl könnyű nekem, mert az egyik nagy kedvencem, az It’s Okay, That’s Love.
Nem, @deak_lidia, ez nem a Panda And Hedgehog (ez nagyon gyönge alkotás, csak a két helyes srác miatt néztem, de így is szenvedés volt). Áruljam el, vagy hátha lesz valaki, aki kitalálja? Addig nem írok másik fejtörőt.

Hehe, sejtettem, hogy te tudni fogod. :smiley:
Akkor sajnos nincs más tippem… Szerintem elárulhatod, mert úgy tűnik, más még nem tévedt erre. :smile:

Hellóka! Itt vagyok! Kukucs :wink: de én sen tudom hihi

Szia-szia @szandra! Azért örülünk, hogy te is itt vagy! :smile:

Kíváncsi leszek a megoldásra, mert sejtésem sincs :slight_smile:

Szia Szandra és persze Lídia!
Akkor elárulom: My Name Is Kim Sam Soon. Feltétlenül nézzétek meg, nekem nagy kedvencem lett, tele van poénokkal!
A következő rejtvény: kaszkadőr, szépfiú, bosszú, pénzhajhász csaj, gyerekcsere

Nagyon félve kérdezem: talán az East Of Eden? Nem is írok újabb rejtvényt, mert ebben nagyon-nagyon bizonytalan vagyok. :blush:

Sajnos nem talált, Lídia, de hátha Szandra vagy valaki más tudja (persze ha idetéved).

A gyerekcsere és a bosszú miatt gondoltam, de más hasonló témájú sorozatot sajnos nem ismerek… :frowning:

Talán a City Hunter?

Nem, Szandra. Szabad a gazda?

Szabad :wink: persze!