[Játék] Melyik sorozat lehet ez?

bútortervező-“meleg” lakótárs-tradicionális ház titka-hajszárító :u5408:
Ugye nem volt még?

Personal Taste? Nekem nem jött be, amolyan egyszer nézős.
Egyébként már én sem tudom, mi volt, meg mi nem volt.

Így van, eltaláltad!. :cherry_blossom: Nekem tetszett a történet, a szereplők is. Egyszer láttam, de én egyébként sem tudok többször megnézni filmeket, mert vhogy már nem kelti fel az érdeklődésemet. Talán azért, mert már tudom, hogy mi lesz a vége. A TV-t is azért utáltam meg, mert állandóan ugyanazokat a filmeket adták le. Pl. minden karácsonykor leadják a Reszkessetek betörők című filmet. :tv: Miért? Miért nem tudnak újítani? Jó a Viki a háznál…:slight_smile: Minden gondom elszáll, ha ezt nézem. Köszönöm, hogy fordítjátok a sorozatokat! :sunflower:
Jól tudom, hogy Te jössz?

Én se nézek tévét már évek óta. Mindig ugyanaz a nóta, a reklámokról nem is beszélve. Nincs mit, szívesen fordítunk, ha van rá időnk és energiánk.

Most jöjjön a rejtvény! Ez még biztos nem volt.

naiv lány, zseniális csaló, tévés showműsor, bőrönd pénz, átverés

Ez nem lehet más csak a Liar Game. :cherry_blossom:

szegény, szorgalmas, takarékos lány- gazdag, tékozló egyetemista fiú- tetőtéri közös albérlet-csak a macskám van otthon-szerelem

Passz…:frowning: Más sem tudja egyébként? Nagy a csend… :worried:

lehet azért nehéz, mert 2003-as sorozat. A főszereplők: Kim Rae-Won és Jung Da-Bin. A sorozat címe:Cat on the Roof Láttátok?

Ja, tényleg! Csak én Attic Cat címen ismerem.
Megint te jössz, mert nem tudtuk a megfejtést.

OK, akkor most egy friss sorozatot próbálok feladni:
dundi feleség-jóképű férj-válás-a nő “meghal”, átváltoztatják tökéletes nővé majd bosszút áll a volt férjén :high_brightness:

Birth of a Beauty?

igen! :high_brightness:

Mi is legyen?
18 éves gimis srác, remek hokijátékos, bátyja helyett cégigazgató, 27 éves szingli nő, popcorn csaj, busz

Passz. :frowning:

Ez a King of High School lesz :slight_smile:

Elég biztos vagyok benne mert nemrég néztem meg félig, úgyhogy fel is adok egy rejtvényt :slight_smile: Szerintem ezt nem sokan ismeritek, itt a Vikin még nincsen. (Ha esetleg mégsem a King of High School lenne, akkor hagyjatok figyelmen kívül ;))

sztárséf - séfműsor - személyiségváltozás - megszálló szellem - erőszakos halál - gyenge, félénk főszereplő - rengeteg főzés - jó sok pasi a konyhán - lakótársak - sámán.
Nagyon jó kis sorozat, érdemes megnézni :wink:

Igen, arra gondoltam.
A te rejtvényed talán az Oh My Ghost? Én is beterveztem, mert imádom a főzős sorozatokat.

Igen te jossz:)

Ez könnyű lesz: természeti katasztrófa, földrengés, megbénult város, kórház, túlélők…

Még nem láttam, de a D-day?

Nyert, talált, süllyedt.