Nu mai gasesc serialul...linck-ul nu se mai deschide

Buna ziua tuturor!Va rog sa-mi spuneti cum as putea sa vad un serial in continuare daca linck-ul nu se mai deschide .Mentionez ca daca accesez prima pagina imi apare " Continue Watching" cu serialul pe care il urmaream.Multumesc pentru un eventual raspuns.

ce serial cauti? Mie cateodata imi da ca serialul nu e disponibil in zona mea, dar dupa un simplu refresh la pagina, merge.

Daca stii cum se numeste serialul, ai optiunea sa-l cauti cu search.( vezi prima pagina sus, in partea dreapta)

Kurt Seyit and Sura,un serial turcesc ce a avut actiunea in primele episoade in Rusia anilor 1916 si apoi a continuat la Istambul…am incercat sa-l caut pe site dar nu-mi apare nicaieri decat la pagina de inceput la rubrica “Continue waching”…si daca dau acolo imi apare un catel care ma avertizeaza ca linck-ul nu e corect.

Stiu serialul, am urmarit primele doua episoade, dupa tot am asteptat traducerea si l-am lasat balta. Ai dreptate, l-au scos, nici mie nu-mi mai apare.

Oops! Page not found!

si mi-a disparut si de la “Favorites”.

Multumesc pentru lamuriri…deci o sa urmaresc actiunea marti seara la turci si o sa sper ca poate o sa-l cumpere si romanii ca sa-l inteleg ,asta ptr ca eu am apucat sa vad toate cele 9 episoade cu traducere in engleza (primele 4 au fost traduse si in l romana) si mai sunt 6…numai bine si vizionari placute!

in ultimul timp mai multe seriale turcesti au fost scoase de tot pe Viki sau altele apar cu textul “continut respins din cauza sesizarii unei terte parti”.Poate n-au cumparat licenta, nu stiu.

O seara placuta si tie.

buna…eu sunt noua aici si nu inteleg mai nimic…am o intrebare…dc nu pot sa ma uit la filmul MEDCEZIR?am vazut ca uni zic ca il pot viziona:(