Szukam polskich tłumaczy do filmów

Witam,
Jeśli ktoś szuka projektu do przetłumaczenia możesz się zgłosić do mnie do tłumaczenia filmu ,Too Cool to Kill". Film niedługo będzie na antenie. mam jeszcze do zaproponowania japoński film, co prawda jest już w 60% przetłumaczony ale nadal szukam osoby która mogłaby zająć się niektórymi częściami. Nazwa tego filmu to ,Be with you" każda osoba zainteresowana może zgłosić się do mnie na pv lub wyszukać projekty w Project Finder. Miłej nocy/dnia <3

Skończyłam już film Be with you, ale poszukuje jeszcze jednej osoby do “Too Cool to KIll”, film już się pojawił na viki, czekam tylko na pozwolenie do tłumaczenia. Jeśli jest ktoś jeszcze zainteresowany innymi serialam - “The Taoism Grandmaster” Szukam 3 osób do przetłumaczenia tego chińskiego serialu. serial ma 46 odcinki :smiley: - Również Poszukuje jednej osoby do filmu “Ao-Natsu:smiley: Film trwa 1 godzinę i 14 minut. :smiley: zachęcam do współpracy. Można napisać do mnie na pv, Link: https://www.viki.com/users/anikapradun9_694/overview

lub poszukać projektów w Project Finder. Pozdrawiam.

Hej! jeśli nadal ktoś jest zainteresowany pomocą, mam dostępną drame " The Taoism Grandmaster" potrzebuję jeszcze 1 aktywnej osoby :smiley:

Hej, ja jestem zainteresowana pomocą przy tłumaczeniu dram lub filmów. Mogę tłumaczyć z języka angielskiego na polski. Nie wiem tylko jak zacząć więc chętnie dołączę do jakiegoś teamu :slight_smile:

1 Like