Szukam projektu do tłumaczenia

Witam wszystkich. Mimo, że konto mam długo ale dopiero teraz poznałam angielski na tyle, żeby tłumaczyć dramy. Szukam projektu w którym mogę być tłumaczem. Próbowałam przez Project Finder, ale przez przypadek zgłosiłam się na projekty, które już mają tłumaczy. Dramy na które się zgłosiłam to web dramy bo chciałam zacząć od czegoś krótkiego. Tłumacze, którzy tam są przypisani na pewno sobie poradzą. Jako nowy członek mogę zgłosić się tylko na 3 projekty i teraz jestem zablokowana. Jeśli ktoś by miał jakiś projekt na początek dla mnie to byłabym wdzięczna. Jeśli ktoś ma jakąś radę to też proszę.

8 Likes

@zyxw

@iashley

These polish moderators might be of some help to you.

5 Likes

Poprosi po prostu moda żeby cię wykreślił z projektu i możesz dalej prosić o inne

Hej, jeśli ktoś dalej szuka projektu do przetłumaczenia możesz się zgłosić do mnie do tłumaczenia filmu ,Too Cool to Kill". Film niedługo będzie na antenie. mam jeszcze do zaproponowania japoński film, co prawda jest już w 60% przetłumaczony ale nadal szukam osoby która mogłaby zająć się niektórymi częściami. Nazwa tego filmu to ,Be with you" każda osoba zainteresowana może zgłosić się do mnie na pv lub wyszukać projekty w wyszukiwarce projektów. Miłej nocy/dnia <3