Türkçe altyazı bölümüne hoşgeldiniz :-)

bende aynı 3-4 aydan fazla oldu sanırım.

artık burdan selamlaşalım arada çok güzel oldu bu hayırlı akşamlar canım görüşmek üzre:))

görüşürüz inşallah sana da hayırlı akşamlar, inşallah dizi altı yorumlar tekrar açılır biz de rahata ereriz

inşşşşş inşşşş :))))

Merhaba arkadaşlar uzun zaman oldu. Selamlar sevgiler herkese :slight_smile:

olmuş bak bir tek burası kalmış konuşabileceğimiz ne üzücü

Evet ya eski hali ne iyiydi. Güzel arkadaşlıklar kurmuştuk. Hem eğleniyor hem ingilizcemizi geliştiriyorduk. Hadi sayfalarımıza yazamıyoruz ama en azından dizi altına yorum yapamamak çok kötü.

1 Like

buna da şükür ne deyim hiç olmazsa başkaları da varmış takip eden, ben herkes kayboldu diye çok üzülmüştüm :((

@sumru68 @korekim Merhaba kizlar…

Valla ben belki 600 ki$iye özel mesaj attim ama dediginiz gibi ismini hatirlayamadigimiz bir sürü ki$iler var, onlara da ula$amiyoruz. Her ne kadar birbirimizin sayfasina giremesek de dizilerin altinda yine de sohbet edebiliriz diye dü$ünüyorum.

Evet takip edenler var ama hiç kimse yorum yazmadigi için hiç kimse yok saniyoruz :slight_smile:

birbirimizin sayfası önemli değil özelden de mesaj yazılır ama diziyle ilgili yorum yapamıyoruz çevirmene teşekkür bile yazamıyoruz patri. Bu arada sen nasılsın epey oldu değil mi?

Ben bir kaç haftadır girip Just You yu izliyordum ama sohbet ortamı olmadığı için kimseyle görüşmedim. Sadece bilgi almak için Ozzy ye yazmıştım. Eminim sessizce gelip dizi izleyenler çoktur.

Evet çok uzun zaman oldu :-):slight_smile:

dizinin altina da yorum yazabiliriz aslinda birbirimizin yorumunu arayip bulabiliriz ve altinda devam edebiliriz…

evet izliyoruz ama alta bir şey yazamıyoruz ki belki aynı anda izleyen var ama haberimiz yok birbirimizden, viki neden böyle bir uygulamaya gitti bir fikri olan var mı?

Dizi sayfasına yazılıyor ama sanıyorum tüm ülkeler karışık yazıyor değil mi?. Bilmemki insanları kaynaştırmak için mi acaba :slight_smile: Bizi ayırdılar ama…

evet ama çorba gibi olmuş ve herhalde biz alıştığımız için eski sisteme bize ait değil bu kısım diye yorum yazmıyoruz, çoğu kişi de benim gibi düşünmüş olmalı, her dilden yorum var maşallah

çok ingilizce yorum var diye kimse Türkçe yorum yazmiyor ama yazsak aslinda digerleri de gelip yazaak fln. Türk toplulugu tamamen silindi viki’den.

Ben Türkçe yorumlari özlüyorum valla.

yaaa ben yazayım diye şöyle bir aklımdan geçirdim ama baktım o kadar çok ing. yorum vardı ki, kendimi yüzme bilmeden denize atlıyor gibi hissettim vazgeçtim, zaten kimse de yazmamış, herhalde buraya yazılmıyor diye düşündüm

1 Like

Yaziliyor yahu yaz!!! ben yaziyorum ama deli gibi kendi kendime hahahaha

Hatta bir dizide polychub’un yorumunu gördüm hemen ekledim altina yorumumu :-):slight_smile:

Bölümün altina da yaziliyor. Yazin yani :wink:

Ya da olmadi burada yazariz artik napalim ya? Di$landik iyice valla. Tamamen Ingilizce üzerine pffff

Channel manager bir arkada$im var o anlatmi$ti da Insanlari kayna$tirmaktan ziyade Sitede çok fazla dil için sayfa açinca sitenin çali$masini yava$latiyormu$ falan filan bir $eyler. bence Ingilizce konu$anlari birle$tirmek için yaptilar ya o kadar yani… çok $ikayet gelince de bu forumu açtilar i$te.