Türkçe altyazı bölümüne hoşgeldiniz :-)

ha işte o yüzden ben anlamaığı için açmadım, ben çene yapmayı iyi beceriyom şahsen :))

1 Like

Sayfanın arama sonuçlarındaki sıralamasını iyileştirmek için bir açıklama ve internet sitesi ekle

1 Like

acele etmeyin biraz bekleyelim kimler aday görelim :)) Bir tane buluruz nasıl olsa

vikinin ing. sayfası var onu ekle

@OzzY nerede yaww?? O çok iyi anliyor bu i$lerden. Bak saklaniyor görûyor musunuz? Is dedik ya cik cik cik :stuck_out_tongue:

aynısını ben düşündüm hatta mesaj olarak az önce ebusa da tmıştım face den :)) Ya sen hep benimle aynı düşünürsün :))

1 Like

Hahahhaha ikimiz de sorumluluktan kaçtigimiz için mi acaba :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

dogru yerdemiyim acaba

1 Like

Herhalde yani $ekerim. Yanli$ yerde olmana imkan yok. Bir Türk asla yanilmaz hahahahahah

İlknur hoşgeldin.

1 Like

emin olamadımda
herkese iyakşamlar arkadaşlar kimin aklına geldiyse çok sevindim çok güzel olmuş

1 Like

hoş buldum kuzey sen nasılın

burası güzel olmuş
kimin fikriyse tebrikler

Ahhaaa FirstNur ==> IlkNur…çok yaratici bir fikir bu bayildim dogrusu. Ho$geldin aramizaaa !!!

güzel olmu$ degil mi?? Ama bizden ba$ka kimse yok :frowning: :frowning:

ben hep buralardayım asıl sen hoş geldin

1 Like

geçmi kaldım gene

Ho$bulduk o zaman :slight_smile:

Bir kaç gündür ben i$siz güçsüz bir $ekilde sürekli burada deli gibi yazi yazdigim için bir an için forumu kendimin sandim kusura bakma.

Ben iyiyim.Asya dizi de sayfayı duyurdum.

PATRIARCHA önemli degil aramıza hoş geldin

Hoşgeldiniz kızlar yapıcaz bakalım belki Ozzy de sayfa hazırlamaya yardım eder bize buralardaysa :smiley: