Türkçe altyazı bölümüne hoşgeldiniz :-)

Aslında face de viki türkiye diye sayfa açalım, herkes burdaki nickiyle kendine sayfa açsın orda buluşalım. Kim neyi çeviriyor, kimler hangi diziyi izliyor daha kolay takip edilir. Buraya da face’in linkini atalım gören oraya gelsin. Daha kolay iletişimde bulunuruz. Hem herkesin face var.

2 Likes

Harika bir fikir @sumru68 !!! yapsana bunu sana zahmet!!!

ben niye yapıyom yawwwww!!! sayfa hazırlamayı bilmem düzenlmeyi bilmem safya tasarımından anlayan biri olmalı. Kim anlıyor sayfa tasarımından o açsın hepimizde üye olalım. Bak o zaman nasıl kaynıyor sayfa :))) Hepimiz facedeyiz. Duyuruyorum işte:DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN FACE DE “VİKİ TÜRKİYE” SAYFASI AÇACAK SAYFA TASARIMINDAN ANLAYAN MODERATÖRLÜK YETENEĞİ OLAN KİŞİ VEYA KİŞİLER ARANIYOR!!!

2 Likes

harika bir fikir :slight_smile:

1 Like

Bu arada bende kendime buradaki nickimle sayfa açayım, çünkü ben kendi sayfamda koreyle ilgili bir şeyler paylaşamıyorum. Sonra amcam, kardeşim falan başlıyor bu ne yawww diye :)) Anlamıyor bunlar yaaa kore dizilerinin aslında ne güzel olduğunu :))

2 Likes

hha ayni dertten muzdaripiz sumruuuuu. Benimkiler de ba$liyorlar yine mi Koreee, bu neymi$ Türkiyemiz varken fln nidalarina :-):slight_smile:

Ya fikir senden geldi diye sen aç dedim Allah Allaaahhhhh…

@ebus22 yapsin o zaman hahahaha

Ben de aynı sebepten bu face i açtım yoksa normal faceim duruyor ama bir şey paylaşamıyorum orada korefanlığıyla ilgili :slight_smile:

1 Like

Bende hiç anlamamki yazalım bakalım bilen varsa yapsın.

1 Like

Ebuscum gerçekten sen açsana yanına da yardımcı birisini al. Şifreyi paylaşırsınız, olur bize Türkiye viki sayfası, orda yazışmak paylaşım falan çok kolay olur.Hem buraya da link bırakırız tıklayan gelir :)) Işığı gören geliyor hesabı :)) Ayyyyyy bu fikri tuttum ben polly sende sarmaları kap gel parti yaparız :)))

Merhabalar sayfa açmak için rüzgar gülü’nden yardım isteyebilirsiniz.

onun sayfa var zaten hepimiz ordayız ona mı söylesek?

Yahu bütün beceriksizlikler toplanmi$iz buraya :stuck_out_tongue:

Ben anliyorum azicik da olsa ama Önümüzdeki 3 hafta hiç vaktim yok, ilgilenemem yani @vanicela vardi, o anliyordu bu i$lerden. Nereye kayboldu bakiiiim? O’nu bulursak olay hallolur :):slight_smile:

yardımcı olur,söyleyin.

1 Like

Nereden bulacagiz??? Viki’ye ugruyor mu hala??? Kendi sitesini açmi$ti, bana en son öyle demi$ti.

Girince sayfa oluştur diye bir bölüm var oradan başlıyoruz sanırım bir deneyeyim bakalım ama tek başıma paylaşımda bulunamam şifreyi ortak kullanırız teknik şeylerden de hiç anlamam ben deneyeyim mi?

2 Likes

Dene dene :slight_smile: hem tecrübe kazanmi$ olursun diyerekten bu sorumlulugu sana veriyoruz hahahah

dene sen biz açılış yapalım bakalım :)) Gerisine Allah kerim :))

1 Like

Yaparsın ebus, kolay gelsin.

Bende hayırlı olsuna gelecem hahahahhahahahah

1 Like

Yok kızlar ya bu bir sürü işi var bunun
Siz cevap verin ben yazayım ya da bilen birine bırakalım :slight_smile:

1 Like