[C-DDRAMA] "Because of Meeting You" I'm looking for Polish subbers for new drama!

Szukam polsko - angielskich tłumaczy do serialu BECAUSE OF MEETING YOU. Jeśli jest ktoś zainteresowany pomocą proszę pisać.
Dzięki

Wydaje mi się, że mógłbym spróbować pomóc, choć nie znam żadnych programów do wstawiania napisów, a do tego nie wiem, jak to tu działa :c Do tego: ile ta dramam ma odcinków i ile one trwają?

Na razie są dwa do tłumaczenia, odcinek ma 45 i rozłożony jest na 4 części. A tłumaczyłeś tu coś kiedyś? Nie potrzebujesz żadnego programu do tego.

Póki co, to mam to konto od kilku minut… Cóż, dotychczas uważałem, że nie potrzeebuję konta na viki, jednak bark możliwości komentowania odcinów spowodował, że ostatecznie postanowiłem je założyć. Niestety jestem kompletnie nieobeznany, jeśli chodzi o dodawanie napisów :disappointed_relieved:

Z tym problemu niema. trudne to nie jest. a jak twój angielski?

Nie wiem… Jestem na rozszerzeniu i mam wieczne 5, ale wiemy, jak nasza edukacja obrazuje umiejentności językowe… Wydaje mi się, że tłumaczenia z angielskiego na polski nie są trudne i już większą zagwostką mogłaby być nasza rodzima składnia

Dobra. Poszukaj w wyszukiwarce Because of meeting you. ja zaraz cie dodam.

https://www.viki.com/tv/31805c-because-of-meeting-you
To to, tak?
Mam jeszcze dwa pytania- czy wiadomo ile odcinków będzie miała drama?+ ile osób łącznie to tłumaczy?

Możesz w ogóle to włączyć czy nie masz dostępu? Bo jakoś nie mogę cię dodać.

Jeśli chodzi o to, co wysłałem w linku, to mogę, a jeśli nie, to poproszę linka.

o to mi chodzi. Ale nie mogę cie dodać i nie wiem dlaczego. Nie wiem czy może dlatego że dopiero się zarejestrowałeś czy jak. Ale spróbujemy inaczej. Wejdz na community ze strony głównej, a później wejdź w get started i wypełnij tam wszystko.Może wtedy się uda