Looking for ”english to polish” subtitlers ᓚᘏᗢ

Hi, I’m Oliwia. I looking for some polish subtitlers.

Hej, jestem moderatorem i poszukuję tłumaczy do kilku projektów.
Poniżej znajdują się listy seriali i filmów :cat:

Lista seriali:

The Full-Time Wife Escapist | Japan | Drama | Watch with English Subtitles & More :heavy_check_mark: (viki.com)

Promise Cinderella | Japan | Drama | Watch with English Subtitles & More :heavy_check_mark: (viki.com)

Lista filmów:
The Thousand Faces of Dunjia | Mainland China | Movie | Watch with English Subtitles & More :heavy_check_mark: (viki.com)

Fashion King | Korea | Movie | Watch with English Subtitles & More :heavy_check_mark: (viki.com)

Lucky Fat Man | Hong Kong | Movie | Watch with English Subtitles & More :heavy_check_mark: (viki.com)

The Knight of Shadows | Mainland China | Movie | Watch with English Subtitles & More :heavy_check_mark: (viki.com)

Gdyby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam na priv :cherry_blossom:

Hi Oliwia, I’m Kate.

Polski jest moim językiem ojczystym i poszukuję pierwszego projektu tłumaczenia.

Czy jest coś do zrobienia? :slight_smile:

Jeśli nadal jesteś zainteresowana możesz do mnie napisać :blush:

Cześć. Czy może dalej szukasz kogoś do pomocy z tłumaczeniem? :slightly_smiling_face:

1 Like

Hej, pewnie. Możesz napisać do mnie na priv :blush:

Dalej szukasz kogoś do tłumaczenia?

Hi everyone!
Bardzo chętnie pomogę w tłumaczeniach angielski/hiszpański na polski. Polski jest moim ojczystym językiem. Jestem tłumaczem z języka hiszpańskiego więc znam zasady tłumaczeń audiowizualnych. Szukam swojego pierwszego projektu.