^^ Pe viki, despre verzi si uscate ^^

fetelor veniti la concertul led apple?

Buna @adaina. Lucram impreuna la Madly in love. Eu n-am avut deloc probleme cu sincronizarea intre imagine si textul scris la drama asta. Probabil sa nu fie vreo problema cu calculatorul tau daca ai aceeasi problema la mai multe drame.

Buna @roxanne_ss, intre timp am rezolvat, multumesc. Problema a fost, intr-adevar la mine.

fetelor daca mergeti la concert la Led Apple nu ati vrea sa ne intalnim?

@alina_noje - uitasem complet de concertul acela… pai, ar fi fost frumos. Am fost in Ro, dar acum sunt back in Portugal…
Distractie placuta!!!

1 Like

SI s-a facut dreptate!

Cu siguranta toti QCs au primit mesajul prin care li se spune ca echipele serialelor On AIR vor avea statut exclusiv pentru subtitrare! Yupeee!

Cat ma bucur! Si ideea aceea de chat este foarte buna, asa traducatorii vor putea schimba impresii in timp real si pot hotari cum sa scrie un nume sau altceva de genul asta peste tot la fel, doar stand de vorba in Editor, in chat. Fara mesaje trimise, fara asteptari. Daca sunt oameni din echipa acolo, vor putea discuta in timp real.

2 Likes

Buna fetelor,
Imi puteti spune ce seriale sunt acum “la moda” pe Viki?
Voi ce urmariti?

De obicei la ce muncim… :slight_smile: Uita-te pe profilul altora sau la cele favorizate de altii si vei afla.

1 Like

Va doresc tuturor, cu anticipatie, un Paste fericit!

Buna seara tuturor … as fi vrut sa va intreb ce se intampla cu Medcezir ! Din cate am inteles o perioada a fost subtitrat pe aici… apoi a disparut… stiti cumva daca va mai aparea tradus macar in engleza?! va multumesc mult si imi cer scuze daca v-am oprit din treaba… mult succes si felicitari pentru tot ce faceti :slight_smile:

Unele seriale au licenta pe o perioada determinata, s-ar putea sa fie cazul acestui serial. E un motiv probabil, nu cunosc proiectul si nu am accesat niciodata canalul respectiv; dar e mai mult ca sigur ca s-a sters din aceasta cauza. Ori, a fost incarcat de un membru din comunitate si n-a obtinut licenta, pierzand astfel dreptul de a-l pastra pe viki.

1 Like

CLICK AICI PENTRU A SUGERA UN TITLU (SERIAL) DORIT