Türkçe altyazı bölümüne hoşgeldiniz :-)

Merhaba arkadaslar.

7 Likes

canım diğerlerinede haber verelim burda konuşuruz

3 Likes

iletişim bozulunca tüm herşey bozuldu. Umarım eski sohbetlerimize dönebiliriz…

4 Likes

bu yere ulaşabıldım de gene de nasıl olacak eskı düzen daha iyiydi tekrar olomayacakmi ki?

2 Likes

@laylays unnim Buranin adresini herkese özel mesaj atmak lazim… ama ben, kendi adima, herkesin tam ismini hatirlamiyorum dogrusu, genelde kisaltmalarla fln hitap ediyorduk ya birbirimize :-):slight_smile:

@canansamyeli aslinda eski sohbete dönülebilir ama herkesi nasil toplayacagiz. Herkes dagildi. çogu ki$i dizi seyredip çikiyor, çogu ba$ka sitelerde seyrediyor. Bilmiyorum nasil toplayacagiz herkesi.

eski düzen geri gelmeyecek. Yeni viki’de community kalmadigi için çok $ikayet olunca bu forumu olu$turdular çünkü.
Viki $u haliyle sadece Ingilizce konu$anlara hitap ediyor maalesef.

1 Like

Merhaba sizler dizi-film çeviriyor musun?

Merhaba arkadaşlar, çevirmene ihtiyacınız olursa mesaj atın yetişirim. Henüz QC değilim ama ingilizcem iyi seviyede, korece de anlıyorum biraz.

Merhaba @cihanmer ve @elcinc aramiza ho$geldiniz.

Evet dizi-film çeviri yapiyoruz. Ama viki’de yapilan yeniliklerden ötürü Türkçe çeviri yapanlarin sayisi çok azaldi o yüzden çevirilerde kopma ya$aniyor.

Biz de sizler gibi yeni arkada$larin yardimiyla daha güçlü çevirmen ekipleri hazirlamak istiyoruz.

Bir çok kanalda çevirmene ihtiyacimiz var sanirim çünkü dizilerin hemen hemen hepsinin çevirileri yarim yamalak. Yani yardiminiza ihtiyaç çok…

1 Like

Hope for Dating isimli 2 bölümlük bir dizinin moderatörlügünü yapiyorum.

1. bölüm neredeyse tamamen çevirilmi$ durumda eger isterseniz 2. bölümün çevirisinde yardimci olabilirsiniz.

Ya da sayfa tasarimini yapabilirsiniz…

patri buldum sanırım konuşma yerini:) evet iyi derecede ing bilenlere ihtiyacım var
ozzy verdi beraber çevireceğiz

bu arada heirs için sayfa tasarımına ihtiyacım var
yapan olursa çook sevinirim

Ablam gördügün gibi bir kaç tane yeni arkada$imiz var ve çoook hevesliler :-):slight_smile:

Sayfa tasariminda takilip kaliyoruz hep yahu. Nedendir acaba???!! :-):-):slight_smile:

slm, kızlar bizlere niye mesaj atmadınız, bizde artık yorum bile yazılmıyor diye söyleniyorduk smile:

:)) selamm az önce tuncel unnim link atmış o şekilde haberim oldu bende kimsecikler kalmadı diye vikiye ayda yılda ugrar olmuştum

1 Like

bende orda gördüm, kimse bize haber vermiyor

vikinin düzen bozuldu herkes dağıldı ondandır

ne güzel dizilerin altına yazıyorduk işin iyice cıvkını çıkarttı bu site

aynen sumru eski günleri şahsen mumla arıyorum eskisi gibide vikiye girmiyorum hepten kayboldum sitede istediğim hiç bişiyi bulamıyorum artık :))

1 Like

zamanında akıl edip bazı arkadaşlara face adresimi vermişim bari yoksa nickini hatırlayamadığın kimseye ulaşma imkanı kalmadı ki. Geçen dizi izledim burda altına çeviri için teşekkürler bile yazamadım. Çeviren arkdaşlar da diyordur kimse izlemiyor boşuna kürek çekiyoruz diye.Halbuki onlar için en büyük hediye içten gelen samimi bir teşekkür. Eski haline dönse göbek atacam. Bekliyorum aslında bizim gibi itiraz edenlerde olmuştur ve buna bir çare arıyorlardır.

1 Like

tabi eskiden arkilerin sayfalarını geziyorduk mesaj bırakıyorduk her dizinin sayfasında sohbet kısmı vardı yorumlar gırgır muhabbet insanın kanaldan çıkası gelmiyordu viki son değişimiyle çok sayıda türk izleyen kaybetti çogu kişi başka kanallara yönlendi bende çogu arkiylen faceden ve gruplardan muhabbete devam ediyorum vikide aylarr aylar üstüne konuştugum tek kişi sensin Sumru:)))

3 Likes