Türkçe altyazı bölümüne hoşgeldiniz :-)

bende seninlilere bayılıyorum <3

bu her seferinde repley tuşuna basmak zor iş yahu :frowning:

biz alıştık face te enter de gitsin demi ama :slight_smile:

sumru gittin mi :smiley:

bence de henüz tam beceremedik şu işe daha praik bir yol bulmak lazım ama nasıl ?

burdayım bana bir de an az 10 karakter yaz dedi yahu

:sunny: aynen banada

şekillere tıklıyum ama olmuyo :blush:

birinin acilen burayı tam olarak nasıl kullanacağımızı anlatması lazım. Elimizden bu kadar geliyor, ne hale geldik ağlayasım geldi :((

1 Like

ulcima :frowning: benim umudum var hala :slight_smile:

neyse, iyi geceler canım <3

selam unnilerim. az önce ben de tuncel unnimin face linkini gördüm de öyle haberim oldu. Aynen valla sumru unnim eski günlere geri dönse viki ben de göbek atarım :smiley:

1 Like

Arkilerin kanallarını gezme kısmı çok eğlenceliydi gerçekten sanki sokak sokak çarşıyı geziyomuşsun hissi uyandırıyordu. millet nerede diye bakınıyorduk. haber verip bi kanalda toplaşıyorduk filan çok hoştu ciddenn :))

3 Likes

@PATRIARCHA @murside @sumru68 @ebus22 @pollychubb selam hepinize valla bana kimseden mesaj gelmediiiii vikide :(( :stuck_out_tongue: herkes dağıldı bide haklısın @PATRIARCHA nıckleri unuttuyoruz kimler vardı şöyle hatırlamaya çalışıyorum da herkes kaybolmuş :slight_smile: hepinize güzel bir hafta diliyorum fıghtınggg!!! inş kısa zamanda burası dolarrr dolar taşarrrrrrr :stuck_out_tongue: byebye <3

2 Likes

komşimmmmmm @pollychubb bana kek pişirrrrrr gelem ebruli olsun ok :stuck_out_tongue: saranggggg :)))

1 Like

Cidden öyleydi :slight_smile:

1 Like

Evet eski viki güzeldi ama yapacak bir $ey yok. Degi$tirmeyecekler. Bu $ekilde kalacak. Biz de buna ali$acagiz mecburen.

@korekim aklima gelenlere ve user founder’da bulunan herkese mesaj attim ama i$te sizin gibi kalanlar da olmu$ :(:frowning: facebook hesabimda arkada$im olmadiginiz için maalesef size FB’den de mesaj atamadim.

@murside ne haber??? özlettiniz kendini yahu. sizsiz viki’nin hiç tadi yok.

@ebus22 bu arada sen benim ilk çeviri yaptigim ki$ilerden birisin. Bana çok $eyler ögrettin viki’yle ilgili.
Sagolasin. Ayyyy kendimi bir an için kötü hissettim, gözlerim doldu :):):slight_smile:

1 Like

eski günler aklima geldi, dizilerin Tr sayfalarinda ne sohbetlerimiz vardi ya. @asyamm yemek tarifi bile veriyordu ne güzeldi:-)

@PATRIARCHA Bende kendimi bayağa yaşlı hissettim şimdi :slight_smile: Bizlerin de sadece kore ile ilgili şeyler paylaştığımız fake hesaplarımız var Face de buradan çoğu arkadaşlarla birlikteyiz. Benimki Ebus Korefan.(İsteyen eklesin) Sen de açıver bir tane Patrıarcha diye :slight_smile: Oradan anında mesajlaşmak kolay oluyor.

1 Like

Haklisin aslinda. FB’de her$ey çok daha kolay oluyor :-):slight_smile: Ben de açsam bir tane iyi olacak dedigin gibi. Yoksa yeni dizilerden falan haberim olmayacak.