Türkçe GeYiK

Bu arada, bütün bu muhabbetin Türkçe destekle hiç alakasi olmadiginin farkindasin di mi? ahahahahaha

Tamam hadi mazeretini kabul ettim bu seferlik.
Zengin ve yakışıklı erkek olan yeri bana mı soruyorsun?! Hiç ilgi alanıma girmez.
Ama madem çekik gözlülerin dizilerini seviyorsun, Singapur yada Hong Kong’a gideceksin. Paralı tipleri oralarda bulursun amma velakin iklimine ne kadar dayanirsin bilemem :wink:
Yaa bu bolumun adini destek yerine geyik olarak degistirebilir miyim bir bakayim.
Sen yok musun sen? Ciddi vede faideli forumu geyik muhabbetine çevirdin ya aferin sana :stuck_out_tongue:

1 Like

Türkçe DESTEK sizlere ömür…
Türkçe GeYiK hayırlı olsun…! :slight_smile:

Destek alma ihtiyaci duyanlar bana mesaj gönderebilir. Yine elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.Isim değişikliği icin özur dilrim :S

1 Like

Ya niye özür diliyorsun ki? Zaten yardim isteyen de yoktu :stuck_out_tongue:

1 Like

Şimdi istememeleri daha sonra istemeyecekkeri anlamına gelmez. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

HAklisin hocam. O zaman ben özür dilerim topic’i rezil ettigim için.

Madem bir tane topic aç ve ilk yazdigin mesajlari oraya kopyala. VE o topic’te sadece teknik sorular ve cevaplari olsun :wink:

Bakalım talep gelirse açarız. Şimdi acelesi yok ;-))

1 Like

1 Like

1 Like

Delüüüü Patri delüsün sen delüüü:)
kızım buralarda gezeceğine dizilere çevirmen bulsana heirs yarın başlıyormuş
bu akşam farkettim hem de:)

1 Like

@laylays haha ablam kaç tane diziye bir sürü çevirmen buldum ya daha ne yapayim da :slight_smile: :slight_smile:

Hem Heirs için de 3 tane çevirmen bulmu$tum ben sana ooo…:-):slight_smile:

Heirs’te çeviriler yava$ ilerlerse ayin 25’inden sonra ben de destege gelirim :wink:

[quote=“OzzY, post:3, topic:278”] شركات نقل العفش في الرياض شركات نقل الاثاث بالرياض شركات نقل بالرياض شركات نقل في الرياض شركات نقل العفش الرياض شركات نقل عفش شركات نقل اثاث شركات نقل الاثاث الرياض افضل شركة ابادة حشرات شركات ابادة الحشرات فى الرياض افضل شركة مكافحة الحشرات شركات رش الحشرات شركه الحشرات شركات نقل الموبيليا شركه حشرات في الرياض افضل شركات مكافحة الحشرات في الرياض شركه رش الحشرات في الرياض شركات نقل وتغليف الاثاث تنظيف خزانات بجده شركة تنظيف خزانات المياه شركات تنظيف خزانات المياه تنظيف خزانات المياه بالرياض عزل خزانات المياه شركات عزل خزانات بالرياض عزل الخزانات الارضية عزل الخزانات شفط بيارات شركات مكافحة الحشرات بالرياض شركة غسيل الخزانات شركة تنظيف خزانات بجدة كشف تسربات المياة شركة تسليك مجارى بالرياض شركة شفط بيارات سليك مجارى بالرياض تسليك مجاري الدمام تسليك مجاري شركة مكافحة الحشرات بالرياض
Artık bekliyoruz yardıma ihtiyacı olan arkadaşları… Benim şimdilik aklıma gelenler bunlar…
[/quote]

gooooooooooooooooooood

OzzY kendinde misin patron??!! nerede yazdin bunlari? :-):slight_smile:

Ben yazmadım onları. Benim yazdıklarımın arasına mobilya, temizlik, tesisat, vs reklamları eklemiş nasıl yaptıysa (Arapça). Ozzy said’in karşısına (sağ üst köşeye) fareyi getirip çıkan işarete tıklayınca benim yukarıdaki mesajım çıkıyo.
Arapça kim ben kim yaaaa…
Bak düşündümde olsun be…nasıl olduysa oldu, bak araya arapça reklam bile almaya başladım :wink: :stuck_out_tongue: :))

1 Like

Hahaha Araplari bile topladin ya forumumuza harikasin. I$te $imdi kalemli Rozeti hakettin :-):slight_smile:

1 Like