Magyar Viki-topik! ^^

Itt vagyok, és már írtam is neked :slight_smile:

Sziasztok! ^^

@bettina_samai Ment a lájk az oldalra, a Doramafan csoportban is megosztottam, remélem, nem gond. :smile: Nagyon jó ötletnek tartom, más országoknál is láttam már hasonlót.
http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2012/269/5/7/thumbs_up__running_man_gif_by_blake4monthsss-d5fz6xi.gif

Szerintem is remek ötlet Betti :slight_smile:

Lájkoltam én is, nagyon vagány ^^

Sziasztok!
Ujjan jöttem ebbe a beszedbe, mert hoszan nem voltam a Vikin, s még soha sem a forumokon.
Bocsanat hogy ijen rosz a magyar írásomé Egyesült Alamoki a szamitogepem, es nem szereti ha probalgatom rajta a magyar hejes irast. xD Hoszan az egyesult alamokban eltem szohat ugysem tul jo a magyarom.
A nevem Silvia, tizen hat eves vagyok.
A “Love From the Stars” nevu Koreai sorozattal kezdtem nezni a sorozatokat Vikin, s attol kezdve imadom eszt a weboldalt ^.^ Lattam is a “Boys Over Flowers”-t, a “Pinocchio”-t, s a “Healer”-t. Mikor van idom, mindig az ijeneket nezem. Ep kezdtem lassan forditani is, es majd szeretnem tovab csinalni, mert elvezzem, es tenyleg nincs eleg magyar forditas a Vikin. ^.^~

Szia @silviezeamer_697!
Jó szórakozást és fordítgatást a Vikin! ^^

Sziasztok! ^^

Hallottátok, hogy megvannak a Beaksang Díj idei jelöltjei? Én szuper-izgatott vagyok már, mert két kedvencemet is jelölték több kategóriában, a Kill Me, Heal Me-t és az It’s Okay, That’s Love-ot! :smile:

http://wir.skyrock.net/wir/v1/resize/?c=isi&im=%2F1974%2F91771974%2Fpics%2F3248147524_1_9_JgmcN3zM.gif

Kukucs!

Nem hallottam, Lídia, de kíváncsi leszek az eredményre. Mindenesetre én az It’s Okay-ra szavazok.
Szeretettel köszöntünk a csoportban, Szilvi!
A többieket is üdvözlöm, és majd én is lájkolom a facebook oldalt.
Jó éjszakát mindenkinek!

@falatka Hát én nem is tudom, melyiknek szurkoljak jobban, mert mindkettőt nagyon szerettem. :blush: Remélem, mindkettő kap valamit, egyedül a legjobb férfi főszereplő kategórián nem gondolkozom, én egyértelműen Ji Sungnak adnám (pedig Jo In Sung is a szívem csücske :heartpulse: ).

Egyébként ki mit néz/fordít? Mi újság veletek? Nagy a csend mostanság… :frowning:

Én most a Pinocchiót nézem, nemsokára végzek vele, de nem tudom, mit nézzek utána, mert annyi minden van, nem tudom választani. :smiley: Angry Mom, The Lover, Golden Rainbow… Aztán nemsokára itt a Producer és az Orange Marmalde is, és már megy az Ex-Girlfriend Club is. Ezeket mind nézném, de hát időből nincs elég. Na de majd jön a nyári szünet… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Szia Lídia!

Hogy mit nézek mostanában? Először is nemrég lett vége a Blood-nak, ami nekem kicsit csalódás volt. Nagyon nem passzoltak a főszereplők. Aztán nézem azokat az idióta szomszéd párocskákat, sík hülyék, jókat röhögök rajtuk. Lehet, hogy ez a fiataloknak nem jön be annyira, mindenesetre én remekül szórakozom. És az Angry Mom-t is követem, ami nagyon jól összerakott sorozat, de nem túl könnyed darab. Szívesebben nézem az illatokat, szagokat látó csajt meg a bucifejű zsarut. Egyik színész se a kedvencem, de ez a sorozat egész jónak tűnik. Néha pedig a régi kedvenceimből csemegézek.
Ebből is látszik, hogy a fordítás nem nagyon halad. Itt a jó idő, inkább kint ücsörgök a teraszon, este meg nézem a fentieket. Egyébként átnyargaltam a tajvaniakra, mert úgy láttam, hogy koreai fronton dömping van. Az egyik nagy kedvencemet, a Down With Love című sorozatot fordítgatom.
Mikor dől el, hogy melyik kedvenced lesz a befutó? Majd értesíts! Kíváncsi vagyok.

Szia! ^^
A Blood nálam teljesen kimaradt, a csajszi nem igazán tetszett a Boys Over Flowers-ben, úgyhogy ebbe inkább bele se kezdtem…
Jó, hogy mondod, Yoochun sorozatát kihagytam a nézendő listámból! :smiley:
Én sem igazán fordítottam mostanában, kisérettségiztem éppen ma, úgyhogy az agykapacitásom kb. 0 jelenleg.

A tajvani sorozatokat annyira nem ismerem, eddig az Just You-t láttam csak, meg bele-belenéztem a Fall In Love With Me-be, amikor anya nézte. :smile: Mindkettő tetszett, de egy kicsit túúúl cukik volta, az én ízlésemnek már túlságosan rózsaszínek voltak. :smiley:
Május 26-án lesz a díjátadó, ha jól tudom, lehet majd online is nézni valahol.

Képzeljétek, megvannak a Baeksang Awards díjazottjait, de sajnos egyik kedvencem sem kapott semmit. Kicsit csalódott vagyok, mert tényleg megérdemelték volna. :frowning:
A díjazottak:
Nagydíj – Nah Young Suk
Legjobb sorozat – “Heard It Through the Grapevine”
LEgjobb rendező – Kim Won Suk (“Misaeng“)
Legjobb férfi főszereplő – Lee Sung Min (“Misaeng”)
Legjobb női főszereplő – Song Yoon Ah (“Mama“)
Legjobb új férfi színész – Im Si Wan (“Misaeng”)
Legjobb női színésznő – Go Ah Sung (“Heard It Through the Grapevine”)
Legjobb forgatókönyv – Park Kyung Soo (“Punch“)
Legnépszerűbb férfi – Lee Jong Suk (“Pinnochio“)
Legnépszerűbb nő – Krystal (“My Lovely Girl“)

Ez meglepő! Felét nem is láttam. Amit meg igen, az se nyűgözött le. Hát ők tudják!
Azért majd belekukkantok a győztes sorozatokba. Ti ismeritek ezeket? Érdemes megnézni valamelyiket?
Köszi Lídia, hogy megosztottad velünk a hírt. És ne szomorkodj!

Nem szomorkodok én annyira, inkább meglepődtem. A nyertes sorozatok egy részéről nem is nagyon hallottam, és egyet sem láttam, úgyhogy fogalmam sincs, hogy megérdemelték-e. De a nyáron belenézek a Misaengbe és a Heard It Through The Grapevine-ba, hogy milyenek…

Nézitek a Producert? Mások szerint unalmas, de nekem nagyon bejön az egyedi stílusa, meg ez a dokumentumfilmes jelleg - kicsit A hivatalra emlékeztet. Mondjuk azt nem értem, hogy IU-tól miért van mindenki elájulva, mert szerintem eddig nem sokat bizonyított színészként… talán a karakterhez tartozik a viselkedése, de eddig a játéka számomra 0, semmi arckifejezés, szinte recitáló hanghordozás. De őt leszámítva eddiog nagyon tetszik a sorozat. :smiley:
https://lh3.googleusercontent.com/-02uV2N0gu6w/VVflO3gdQhI/AAAAAAAAkKY/f55xGgQpLI8/s213-p/img-9f85cda71f791562cb0b78943b645505.gif

Sziasztok!
Sajnos valami baj van a vikimmel, hetek ota nem tudtam belepni :(( Neha-neha sijerult, aztan megint kileptetett es tobbet nem tudtam visszalepni… Az app meg valami botrany. Jo ideje bombazom oket levelekkel, egyszer valaszoltak, hogy rajta vannak az ugyon de azota se tortent semmi :frowning: ugyhogy nem tudom mikor tudok megint elerheto lenni az oldalon :frowning: Masnak is van ilyen problemaja?

Lattam, imadtam!! :wink:

Na az idei kedvenceim: Falling in love with Innocence, Heart to Heart, Pinocchio, Healer, Angry Mom, The girl who sees smells. Most lett vege az elsonek, eszmeletlen jo volt, ajanlom mindenkinek :slight_smile:
En a Miseangot neztem, halalra untam :frowning: Be is fejeztem a felenel. Annyira fura mert mindenhol azt irta mindenki hogy elete legjobb sorozata, stb, szerintem meg semmi extra…
A Bloodot vegigtekertem, szerintem tok unalmas volt es iszonyat idegesito a csaj benne, ugyanugy mint a Boys Over Flowersben es az Absolute Boyfriendben… Ezektol az arckifejezesejtol meg a beszedstilusatol kikeszulok :smiley:

Egyebkent szerintem az elozo elotti evad (Healer, Heart to Heart, stb) valami hihetetlen volt, majdnem az osszes sorozatot neztem.
Most nezem ezeket: who are you: school 2015, Let’s eat season 2, Mask, Warm and Cozy, My unfortunate boyfriend, Divorce Lawyer in love. Ezek kozul szerintem amit erdemes, az a warm and cozy, who are you, es lets eat. A Mask-bol meg csak ket reszt lattam, eddig so-so.
A my unfortunate boyfriendben sikerult egy tok helyes es szexi szineszbol csinalni egy kis nyomit :frowning:
A divorce lawyer meg ugy epp hogy elmegy. Kicsit a Marriage not dating utan tobbet vartam a sractol, nekem az nagyon top :slight_smile:
Az orange marmaladebol egyet lattam, nem tudom eldonteni, hogy nezzem-e tovabb. Ugyanigy a producerrel. A csaj az egyik kedvencem de annyira untam hogy be se fejeztem az elso reszt. A masked prosecutort meg nem kezdtem el, milyen?
Nekem a Kill me Heal me es a masik (allatkertes vagy cirkuszos) kimaradt, egyikbol sem tetszett az elso par resz… de a viki nagyon nyomja a kill ne heal me-t, minden utan az jon automatikusan, lehet, engedek a nyomasnak.
Az ex-girlfriend clubbol, a the lover-bol, Super Daddy 10-bol egyet se lattam, jok?
Most nagyreszt dramabayen vagyok mert mint mar emlitetten itt nem tudok belepni, ott van egy olan, hogy my love Eun Dong. Latott mar belole valaki valamit?

Na akkor én is beleszólok! :smiley: Nekem a My Unfortunate Boyfried nagyon bejön, pont a nyomorékoskodás miatt, engem inkább az igazgató idegesít (már alapból a színész feje se tetszik). A Divorce Lawyer In Love-ot is imádom. :slight_smile: És különcködök, de én a Boys Over Flowers-ben bírtam Geum Jan Di-t. :smiley: A Falling for Innocence-ből még visszavan 4 rész, de nekem kicsit sok benne az üzleti cucc. A Masked Prosecutor első két része alapján még bármi lehet belőle, ahogy a Heard It Through The Grapevine-ból is (ez elég egyedi, de még nem döntöttem el, mennyire tetszik). De hát ízlések és pofonok. :slight_smile: Még a The Four-t követem, de a kínai béna effektes fantasy-ket nem biztos, hogy mindenki szereti. :stuck_out_tongue: Viszont a szereplők nagyon cukik benne. A The Lost Tomb-ot nagyon várom már, meg a KO sorozatokat. Ja, és a Be With You tajvani sorozat is elég limonádé az eleje alapján, és valamiért úgy sejtem, hogy az is majd lesz vagy 70 részes.
A többi említettbe a meló és a fordítás miatt még nem volt időm belenézni, a Warm and Cozy kicsit uncsinak tűnt trailer alapján, de ha azt mondjátok, hogy jó, akkor azt is felírom a listámra. :smiley: (Ami egyelőre képzeletbeli, de már kéne valami kézzel fogható verziót kreálnom, mert el fogom felejteni, mit akartam megnézni.)

Nekem meg az igazgato jon be, habar kicsit iranyitasmanias… :smiley: meg zsiros a bore :smiley: haveeer puderrol nem hallottal? :smiley:
A Falling for innocence-ben en a pasit imadom, nem is a kinezetet hanem a stilusat. Tiszta fangirl mode-ba kapcsolok ha meglatom nyalokaval a szajaban :smiley: <3
Heard it nekem kimaradt, fura a plot, meg nem annyira birom a szereploket sem.
Japanbol meg neztem az Itazura Na Kiss 2-t, az bejott :slight_smile:
Most elkezdtem azt az uj Taiwanit Jiro Wanggal, jokat rohogok rajta, de nem tudjak hogy ez most 70 vagy 30 reszes ugyhogy meg kerdeses hogy folytatom-e.
Errol a Last Tomb-rol nem hallottam meg. Es mik azok a KO sorozatok? :slight_smile:

Jajj es warm and cozy: az elso resz uncsi volt de a csajt nagyon szeretem, o volt a dr. Strangerben is es neki drukkoltam :smiley: Na mindegy szoval a csaj miatt nezem, mindig mikor szegenyt otthagyja a srac olyan fejet vag hogy elsirnam magam annyira sajnalom :smiley: es majd latni fogod hogy nem beteg, a srac csak azt hiszi de annyira sajnalatramelto a csaj, hogy folyamatosan az jar a fejemben hogy szegenyt igy megalazza ez a szemet kozben meg mindjart meghal :smiley: magyarul szerinten marhajo szineszno, nem szoktam ennyire beleelni magam egy szerepbe de ez megfogott :slight_smile: