Magyar Viki-topik! ^^

Szia! Ma nálam is akadozott, de végül betöltötte a videót. Egyébként gyorsan ki szokták javítani a hibát.

Elkiabáltam, most nekem se tölti be. Na bumm!

@falatka Azóta meg is csinálták, de kaptam egy tippet, hogy próbáljam más böngészőben, és úgy működött (sima iExplorer-ben). :slight_smile:

Köszi a tippet. Én a Mozillát használom, de ha gond lesz, majd megpróbálom.

Nálam most megint gondok vannak. Nem tölti be a videókat a feliratozó (explorer-ben, mást erre nem tehetek fel, mert nem a saját gépem). :frowning:

Nálam most működik, de az előbb nem akarta elmenteni a feliratokat, meg elsötétült a videó. :frowning:

Sziasztok!
Nálam másféle gondok vannak… Csinált már nektek a viki fantom feliratot?
A következőre lettem figyelmes. Bemegyek az adatlapomba az utolsó feliratokhoz, erre látom,hogy elvileg beleírtam éjfélkor a Definitely Neighbors-be egy mondatot… Na most én tegnap éjfélkor már aludtam… Nyilván először az jutott eszembe, hogy úr isten, valaki tudja a jelszóm, gyorsan megváltoztatom… De aztán rájöttem, hogy ez nem igazán lehetséges… Mármint nem nagyon van az ismerőseim között ilyen, aki ezzel szórakozna, na meg előbb törnék fel a közösségi oldalon lévő fiókomat szerintem, mint a vikit, ráadásul a jelszóm se egyszerű…
Szerintetek?? Volt már hasonló gondotok? :pensive:
Amúgy beleléptem a felirat szerkesztőbe, amibe elvileg írtam és ott is akad egy-két furcsaság…
Pld angolra van állítva a felirat, amiről fordítok, de ez van beírva:
chuyen gi da xay ra voi Eun Suh? co muon toi keu anh day khong?
Én pedig úgy fordítottam magyarra álmomban hogy:
Eun-Seo rendben van?
Jajjj segítsetek, hogy mi lehet ez, mert elég zavaró :laughing:

Szia!
Ez nagyon fura, én még nem találkoztam ilyennel, de ez így elég félelmetes. :open_mouth: Azért én is figyelni fogok mostantól erre.
Nem írtál One Liners-be esetleg? Elvileg ha elég ember ad zöld kezecskét, akkor megjelenik az adott feliratban. Talán éjfélkor jött össze a szükséges szavazat. Mondjuk a fura nyelvű (vietnami?) feliratot ez nem magyarázza meg. :disappointed:

Hát, nem emlékszem :smiley: Lehet, hogy még mielőtt nem fordítottam írtam pár sort, de akkor nem kellene értékelésnek lennie? Szerintem várok és figyelni fogom, hogy csinál-e még a profilom ilyen béna fantom feliratot… Köszi szépen a választ Lídia :kissing_heart:

Helló csajok!

Szerintem ezek mind szerver hibák, régebben pl. rendszeresen nem tudtam belépni az oldalra se facebook-kal, se e-mail címmel. Elvileg a Help Center-nek kell jelenteni a problémákat, de én mindig megvárom, míg mások szólnak.
Hiányzik @szandra, ő mindig azonnal intézkedett. Tudtok róla valamit? Hiába írtam neki, nem válaszol.

Szia @falatka!
Én írtam neki üzenetet, válaszolt is, azt mondta, az internetével vannak gondok, amiatt nem látjuk mostanság. :disappointed:
A Help Centernek nem nagyon szeretek írni. Eddig kétszer írtam, mindkét alkalommal hetekkel később válaszoltak, mire a probléma már megoldódott… Persze lehet, hogy csak nem volt szerencsém velük.

Ez a “fantom felirat” talán az új rendszer miatt is lehet, de az is lehetséges, amit @deak_lidia írt a One Liners-ről. Én nem is nagyon figyeltem, viszont biztos, hogy bugos a dolog, mert nálam a “volunteer project”-eknél nem jelenített meg múltkor semmit. :smiley:
Ázsiai nyelv nálam is jelent már meg az angol helyén 1-2 helyen, de valószínűleg ott inkább arról lehet szó, hogy valaki fordítani akarta az adott nyelvre, és rossz helyre írta, amivel átszerkesztette az angol feliratot.
A “One Liners” amúgy szerintem nem valami jó, mert ha összetett mondatot fordítok, sokszor teljesen megváltoztatom a szórendet, és abszolút nem az kerül oda, ami az angol feliratban van, így meg simán leszavazhatja, aki a többi részét nem látja. :smiley:

@falatka, @deak_lidia, és drága többiek!

Élek! Pontosabban az internetkapcsolatom talán mától viszonylag helyreáll! :smile: Még mindíg nagyon akadozik, de legalább már tudok vele valamit kezdeni.

Először is bocsánatot kérek mindenkitől, hogy így eltűntem, de egész szép kis gondom volt az internetszolgáltatóval…

És így nagyon megkésve kívánok mindannyiótoknak nagyon boldog újévet!

Egy kis türelmet kérek tőletek, hogy felvehessem újra a fonalat. Tengernyi megválaszolatlan üzenetre kell válaszolnom, ahogy nektek is :slight_smile: De ami késik nem múlik!
Ráadásul a The New World tajvani sorozat megkapta a liszenszt, szóval ott is van ezer teendőm. Érdekel valakit esetleg???

Nekem most eddig semmilyen problémám nem volt az oldallal, nálatok megoldódott? Szisz tegnap este írt, hogy nem tud fordítani, mert nem tud partot váltani. Ha áll még a probléma, írjatok, és akkor írok a help centernek! (Nekem rendszerint 1-2 nap alatt válaszolnak). De addig is, nekem a problémáim nagyrésze bármelyik böngészőnél a legtöbb esetben azzal megoldódtak, hogy töröltem a cookies-okat.

Millió ölelés nektek!

Szia @szandra! Jó, hogy itt vagy újra! ^^

Üdv újra itt, @szandra!
Hát nálam sajnos folyamatosan problémák vannak a videók betöltésével a feliratozóban. Ma is pár órán át jó volt, és most néhány perce megint elszállt. :frowning:
A The New World-del már szemezgettem. Leírás alapján érdekelne. :smile:

Szia Betti!

Remélem helyrejött már a problémád a subtitles editor-ral. Nekem nem voltak gondjaim vele. Ha zaklassuk a Help Center-t vele, csak szólj :slight_smile:
És mi szeretnél lenni a New Worldnél? :slight_smile:

@szandra Fordító. ^^ Most működget a subtitler, szerintem valamit csináltak vele. Meg ha két gépről lépek be egymásután, akkor elég gyakran bebugol minden, és úgy mutat, mintha be lennék jelentkezve, pedig nem vagyok. :smiley: Erre tegnapelőtt jöttem rá.

Sziasztok! ^^

Mi újság mostanság veletek? Nagy a csend mostanság errefelé… :crying_cat_face: (Igaz, én sem aktívkodtam nagyon :sweat_smile: )

Néztek most valamit? Esetleg valami friss élmény? Meséljetek! ^^

Lídia! A számból vetted ki a szót, én is pont ezt gondoltam.
Mostanában keveset fordítottam, de nemsokára végzek a tajvani sorozatommal. Már csak 3 rész van hátra. Hogy utána mit fordítsak? Passz.
Mostanában ezeket nézem: Healer, Dr. Frost, Kill me, Heal me.
Egyik se az a hú, de megfogott kategória, vagy csak velem van a baj, mert semmi nem tud lekötni?
Esetleg tudtok ajánlani valami jó kis sorozatot?

@falatka De jó, hogy itt vagy! ^^

Én most futók közül csak a Kill Me, Heal Me-t nézem, és nekem nagyon-nagyon tetszik. Az az egy óra olyan gyorsan elrepül, hogy csak na! Rég volt már, hogy ennyire élveztem egy sorozatot. ^^
Ezen kívül még nézem a Golden Time-ot - egész jó, csak egy kicsit hiányolom belőle, hogy igazából nem a főszereplőkről szól, hanem a betegekről és arról, hogy hogy mentik meg őket.
És a harmadik, amit jelenleg nézek, az egy 167 részes sitcom, a High Kick! - ez nagyon jó, bár egy ilyen jellegű sorozattól az ember több és viccesebb poénokat várna, de a története nagyon tetszik, meg úgy az egész család nagyon jópofa benne. :smiley: Jung Il Woo itt is nagyot alakít. :smile: