^^ Pe viki, despre verzi si uscate ^^

A fost cineva la Festivalul de Dans Corean, pe 18 noiembrie, in Bucuresti?

Cu intrare libera… De-as fi stiut…

Hai sa urmarim momentele astea

1 Like

mai bine nu-mi mai spuneai

1 Like

Si eu am aflat prea tarziu de el…

Pentru “veterani”, daca nu ati urmarit sau daca nu stiati, sambata si duminica Winter Sonata este pe acasatv

Asta e super noutate pentru mine. Candva urmaream seriale pe acasatv (sunt 5 ani ca nu mai deschid tv-ul) si ma gandeam ca ar fi fost dragut sa dea seriale ko in loc de telenovele siropoase… Am ajuns s-o traiesc si pe asta.

2 Likes

CLICK PE TITLU: “AMANDOI”

Ia uitati ce am gasit… am zambit (placut) cand am citit un comentariu de mai jos:

This is such a beautiful song. Could you please let me know what is the title of the song, and how can I get the song? Thank you.

ai gasit?? abia acum am vazut topicul :frowning:

daca a fost ok ce am facut pana acum ma poti baga si pe mine intr-unul…

fetelor mergeti la concert la Led Apple, pe 15 februarie?

esti prima pe care o aud ca nu a fost incantata de Secret… :smile:

eu nu ma uit la ratinguri…eu citesc scurta descriere si ma hotarasc…pana acum nu prea m-am inselat…dar gusturile nu se discuta…Ji Sung mi-a placut in Protect the boss iar la Secret de cum a inceput m-a atras si pe mine… :smile:

cred ca n-ai citit bine :slight_smile: Din contra, am fost incantata de Secret. (am spus doar ca primele doua episoade n-au parut atat de promitatoare)

1 Like

Da, eu merg <3

super
nu cunosc Bucurestiul, asa ca daca atunci o sa am nelamuriri cum sa ajung la concert pot apela la tine.

1 Like

Siguuuuur! Abia astept! Poate reusim sa ne intalnim mai multi de aici de pe form. Oricum, mai e pana atunci.

@alina_noje , @eve_deea - so, va invidiez. Eu merg in Ro prin 16 Dec si nu pot sa stau mai mult de o luna…

Cine e din Ardeal???

eu sunt din Cluj

eu sunt de la Jibou, jud. Salaj

Eu sunt din Brasov.

@alina_noje - nu esti departe, hahah

@adaina - unnie a mea e din Cluj si sigur am sa o vizitez. Poate ne vedem daca trec pe la ea. Ea are o pensiune in Floresti, acolo mi-am petrecut anul trecut revelionul impreuna cu sotul, Am gatit mancare koreana (bulgogi cu orez si kimchi) si am cantat la pian (nu stiu, am improvizat doar).
EDIT: Uitasem sa spun si eu de unde sunt - Satu Mare.

1 Like