RoVikiTrad [Traducatori - Incepatori] - Romanian Subtitling "School"

Partile cu nr. 4 de la ep. 20 si 21 ( Warrior Baek Dong Soo ) pot fi editate.
Multumim.

Noile reguli, de care vorbesti, sunt de fapt cele vechi care se invatau la scoala primara… Nenorocirea este ca, astazi, scoala nu mai exista si, atunci, trebuie sa intervina Academia Romana ca sa-i disciplineze pe rau-vorbitorii limbii romane ajunsi in media… Triste vremuri suntem nevoiti (ca daca ma intreba pe mine cineva… nu ajungeam aici!) sa traim (a se citi “suportam”).

Buna seara,

am terminat ep 19.
conform intlegerii o sa incep ep 23.

O seara frumoasa la toata lumea.

Si tie la fel! Sa iti anunti supervizoarea prin PM.

@eve_deea, @Ella1992, @leesoobyn1, @bibian_2, @alina_noje, @morico, @aruba77

Echipa WBDS - O sa renuntam la EP. 30 intrucat un procentaj nu este nici macar segmentat, e oricum ep. special. Serialul se sfarseste cu ep.29.
O seara placuta tuturor.

1 Like

Buna.M-a tot incurajat supervizoarea mea @aruba77, care e o draguta si care m-a tinut la curent cu toate discutiile de pe forum.
Sunt o persona mai timida si nu prea ma pricep la socializare chiar daca sunt in spatele unui calculator. Dupa atata timp de cand sunt fana a acestui site (uitand parola de cont, cred ca acesta e al 5-lea din 2009/2010). Va rog sa nu ma uitati si pe mine daca veti incepe un proiect nou. Momentan astept ca supervizoarea mea sa imi termine corecturile si sper ca la dupa Warrior Baek Dong Soo sa mai vrea sa colaboreze. Atat am avut de spus si va multumesc.

1 Like

OK…Va rog sa ma scuzati daca sunt putin (mai mult) absenta in ultimele zile dar am tot felul de teste in ultima vreme si examene, si cam trebuie sa rup cartea

buna, am terminat partea a 5 la ep 22 si 23 din wbds

Fighting!!! Scoala si familia inainte de toate, e de la sine inteles.

Ma bucur sa te vedem pe aici. Nu fii timida, aici suntem noi intre noi, simte-te in largul tau, considera-ne o a doua familie. Bafta si spor la tradus!

2 Likes

@Ella1992, @eve_deea, @adaina, @alina_noje, @aruba77, @bibian_2, @optyk, @ioan_t, @mihaelagh

V-am pregatit o surpriza! E de fapt meritul absolut al lui morico, si anume niste chibi-uri care va reprezinta. Va rog sa va duceti sus in primul post de unde sa vi le salvati si sa vi le postati pe profil sau daca vreti sa le pastrati pe undeva.
Daca vreti sa vi le trimitem prin PM, sa ne spuneti.
Noapte buna!

1 Like

@leesoobyn1 , @tinuk, @droonn

V-am pregatit o surpriza! E de fapt meritul absolut al lui morico, si anume niste chibi-uri care va reprezinta. Va rog sa va duceti sus in primul post de unde sa vi le salvati si sa vi le postati pe profil sau daca vreti sa le pastrati pe undeva. Daca vreti sa vi le trimitem prin PM, sa ne spuneti. Noapte buna!

3 Likes

Sa o anunti separat pe morico. O seara (noapte) placuta!

Foarte tare ideea, multumim morico. Io le vreau si pe PM.

1 Like

: )) poza mea e cam “cuminte” in comparatie cu mine, dar e super cute.
si eu vreau prin PM, pls

Si mie imi plac si vreau PM.
Am si o observatie de facut. Eu cred ca @morico ar trebui sa fie asezata imediat dupa @danylor. Asa trebuie sa fie. Multumesc.

Shame of me!
Ucenicul meu este mai rapid decat mine.:))
@biban_2 multumesc. Bineinteles, imi face placere sa colaboram.
Promit sa-mi termin si partea mea, cat mai curand.

You’re a bad girl? _

Morico mai munceste putin pe chibi-uri pentru a mari putin dimensiunea, pe urma o sa le trimit si prin PM.

HA, HA! eu mi-am tras o fata noua la profil.
Astept insa si PM-ul de la @danylor.

Sort of out of topic… In cautarile mele pentru chibis, uitati peste ce am dat!!! Glomp! Acum ghiciti personajul… este aici pe viki…

Indiciu: wang seo bang

2 Likes