RoVikiTrad [Traducatori - Incepatori] - Romanian Subtitling "School"

Poate ca va dura putin, dar se va rezolva. Deocamdata, bine sa sunt deja segmentate. Spor!

La Multi Ani, dragii mei romani!

2 Likes

La multi ani Romania! La multi ani romani!

4 Likes

LA MULTI ANI!
Sunt sigura ca se sarbatoreste frumos acasa.

4 Likes

La Multi Ani ! de ziua noastra.
O zi frumoasa tuturor.

3 Likes

@alina_noje - congrats on becoming QC!

3 Likes

@alina_noje - this was fast! Felicitari!!!

@alina_noje Felicitari. Esti QC!!!

Off topic putin: Au sosit cadourile de la viki. Vroiam doar sa va anunt! Eu sunt din Bucuresti asadar, trebuiet sa ajunga in toata tara, in curand!!

Si daca va intrebati ce au trimis (pentru mine a fost prima data cand mi-au trimis cadoul): o scrisoare de felicitari si cateva atentii. Nu spun tot, sa nu stric surpriza. Poate nu e ceva fenomenal, dar saream ca un copil mic…hmm spre deosebire de copiii aia mari ^^ scuzati pleonasmul =^_^=

Back on topic: @leesoobyn1 ce se intampla? daca a intervenit ceva, sa ne spui, nu-i bai.
@danylor maine o sa pun actualizarea pentru WBDS.

Chiar despre asta discutam mai devreme cu fetele - si eu l-am primit azi dimineata (si nu sunt singura). Santa came early!

Eu sunt in Portugalia inca si cine stie daca voi fi aici cand va sosi… am pus adresa de aici.

Pe leesoobyn1 o contactez eu.

multumesc yupi yey

mosul a venit un pic mai repede

Felicitari @alina_noje!!!

@alina_noje FELICITARI!!!

totally off-topic: doamne, ce ma amuza sa vad toti chibii astia de la avatare

@optyk - mai e nevoie sa pun si eu…

sa stii ca ar fi cazul : )) tocmai sefa nu are : P

Buna, nu sunt prea activa pe aici dar va urmaresc postarile. Va multumesc pt chibi, dar ma poate ajuta careva ca nu reusesc sa il formateza sa-l pun ca avatar.

1 Like

@bibian_2 - Scrie-i lui morico si roag-o sa iti trimita chibiul tau separat, sau sa ti-l miscoreze daca tu nu ai program sa o faci. La avatar nu cred ca poti sa miscorezi dimensiunea ca si pe profil.